K

Eski eşini bıçaklayan ve 'Diğer sefer seni öldüreceğim' diyen adam tutuklandı

Eski eşini bıçaklayan ve 'Diğer sefer seni öldüreceğim' diyen adam tutuklandı
Kayseri'nin Talas ilçesinde bayan kuaförlüğü yapan eski eşini çalıştığı dükkanında bıçakladıktan sonra tekrar yanına gelerek, "Diğer sefer seni öldüreceğim'' dediği iddia edilen adam, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Talas ilçesine bağlı Mevlana Mahallesi Papatya Caddesi üzerinde meydana gelen olayda R.U., boşandığı eşi olan bayan kuaförü N.A.'nın (35) dükkanına geldi. Burada başlayan tartışma kavgaya dönünce R.U., yanında bulunan bıçak ile N.A.'ya saldırdı. Vücudunun çeşitli yerlerine aldığı bıçak darbesi ile yaralanan N.A., sevk edilen ambulans ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi acil servisine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polis ekipleri de olayın meydana geldiği yerde inceleme yaparken, R.U. da gözaltına alındı. Uzaklaştırma kararı da bulunan R.U.'nun olaydan sonra dükkandan çıktığı, bir süre sonra yaralı N.A.'nın yanına gelerek, "Diğer sefer seni öldüreceğim" dediği iddia edildi.

Güvenlik kamerasına yakalandı

Öte yandan, N.A.'yı bıçakladıktan sonra kuaförden çıkan R.U., güvenlik kameralarına yansıdı. Olayın ardından dükkandan uzaklaşan R.U.'nun bir süre sonra tekrar dükkana geldiği ve çevrede bulunan kişilere bir şeyler dediği gözlendi. Ayrıca, R.U.'nun polis ekipleri tarafından gözaltına alınması ve N.A.'nın da sedye ile ambulansa götürülmesi güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Tutuklandı

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen R.U., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K