K
Mehmet UZEL

Mehmet UZEL

mehmet@uzel.com.tr

O HERKESİN BAŞKANI...

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, gönül belediyeciliği adına yaptığı çalışmalarla dikkat çekmeye devam ediyor. Rutin belediyecilik faaliyetlerinin ötesinde sosyal ve kültürel alandaki çalışmalara da azami önem veren Başkan Yalçın, gittiği her yerde vatandaşların teveccühüyle karşılaşmanın huzurunu yaşadığını belirtti. 

Vatandaşın refahına yönelik işlerin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hareket ettiklerine dikkat çeken Başkan Yalçın, bu tür işlerin vatandaş nazarında takdir edilmesinin başarının göstergesi olduğunu vurguladı. Başkan Yalçın “Önemli olan yaptığınız hizmetlerle her kesime hitap etmek ve herkesin başkanı olabildiğini vatandaşa göstermektir” dedi.

Belediyecilik faaliyetlerinde halkın ihtiyacına yönelik proje üretmenin ve bu projeleri halkla birlikte hayata geçirmenin kendine büyük keyif verdiğini ifade eden Başkan Yalçın “Yaklaşık 5 Yıldan beri görev başındayız ve göreve geldiğimiz günden bu yana şevkle yaptığımız tüm çalışmalarımızı aynı heves ve zevkle yapmaya devam ediyoruz. Geliştirdiğimiz ve uygulamaya koyduğumuz her projenin halk nazarında karşılığının olduğunu görmekse şevkimizi daha da artırıyor” şeklinde konuştu.

Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanında sosyal belediyecilik yapmanın da önemli olduğunu bildiklerinin ve bu doğrultuda projeler geliştirdiklerinin altını çizen Başkan Yalçın, açıklamasında; “Örneğin sosyal faaliyetlerimizle,getirdiğimiz sanatçılarla Talas Halkının her zaman yanındayız her hafta sanatçılarımızla çok güzel söyleyişler yanında müzik ziyafetide veriyoruz.. etkinlikler yapıyoruz. Çocuklarımıza yönelik olarak başlattığımız Sokak Oyunları faaliyetini ise daha sosyal bireyler yetiştirmek adına düzenliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Bu tür örnekleri daha da çoğaltabileceğini söyleyen Başkan Yalçın, “Bizim en önemli hedeflerimizden biri Talas, ekonomisini büyütecek işler yapmak. Talas'ı güzelleştirerek insanımıza hizmet etmektir” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Başkan Yalçının görevde olduğu süre zarfında hayata geçirdiği sosyal ve kültürel faaliyetlerle ilgili muhtelif zamanlarda röportaj yapılan vatandaşlar da memnuniyetlerini ve beklentilerini dile getirerek, BaşkanYalçı'nın gönül belediyeciliğinde örnek çalışmalara imza attığını belirttiler.

PAYLAŞ

DİĞER YAZILARI

×
bu kısma açılan video gelece
×