Mehmet UZEL

Mehmet UZEL

mehmet@uzel.com.tr

"GEÇMİŞİM ADIMDI ADIMSA KADERİM"

Geçtimiz günlerde Kayseri’nin Talas’ında bulunan Yaman Dede Konağında, Gevher Nesibe Kitap Kulübünün düzenlenmiş olduğu toplantıda, Veteriner Hekim, Aile Danışmanı, Sosyoloğ Arzu Sarızlı ile çok güzel bir söyleyiş yaptık.. ’’Geçmişim Adımdı Adımsa Kaderim’’kikonuştuş..Bu romanı herkesin okuması lazım… Arzu, kısa bir açıklama yaptı...

Her adımımız geçmişimizden izler taşır ve kaderimize şekil verir. Arzu Sakızlı'nın kaleminden çıkan "GEÇMİŞİM ADIMDI ADIMSA KADERİM...", okuyucularını hayatın derinliklerinde, geçmişin izlerinde ve kaderin sırlarında bir yolculuğa davet ediyor.

Bu etkileyici roman, bir kadının kendi kimliğini ve kaderini keşfetme yolculuğunu anlatıyor. Arzu, ailesinin geçmişine ve atalarından miras aldığı ismin ağırlığına dokunarak, adının ve kaderinin nasıl iç içe geçtiğini anlamaya çalışır. Bir yandan içsel huzuru bulma, diğer yandan hayatta karşılaştığı zorluklar ve sevinçlerle başa çıkma çabası, okuyuculara ilham verecek derinlikte bir hikaye sunar.

Arzu Sakızlı, karakterlerinin duygusal dünyasını ustalıkla işleyerek, okuyucularını adeta hikayenin bir parçası yapıyor. "GEÇMİŞİM ADIMDI ADIMSA KADERİM...", hayatın anlamını, geçmişin ve geleceğin nasıl birbirine bağlı olduğunu sorgulayan herkes için bir başucu kitabı olmaya aday.

Kendi kaderinizin mimarı olmaya cesaret edin ve Arzu'nun ilham verici hikayesinden güç alın.

PAYLAŞ

DİĞER YAZILARI

×
bu kısma açılan video gelece
×