Levent Gezici

Levent Gezici

leventgezici@kayserihaber38.com

Biraz itekleyin yoksa Fenerbahçe düşecek

Puana ihtiyacımız olduğu en zor zamanlarda imdadımıza yetişen Fenerbahçe’ye tesekkür ederim. 12 puanla yeni bir yönetimle sezona başladığımızda da bir Fenerbahçe karşılaşmasıyla çıkışa geçmiştik. Bu 3 puan yine ilaç gibi geldi.

Maça yine çok istekli başladık. Sahada takımın ayak basmadığı yer kalmadı. Fakat başta Deniz olmak üzere takımın genelinde bir kondisyon eksikliği var. Ters giden birşeyler var. Hikmet hoca geldi iş bitti demiştim ama içimizdeki korkuyu ben de taraftar da matematiksel olarak bu iş bitmeden atamayacağız.

“Büyük camiaların” kalemşörleri Fenerbahçe’nin yenilgisini hakeme bulup söylemediklerini bırakmadı. Bu sözde futbol adamlarının maçı seyrettiklerinden şüpheliyim. Özellikle ilk yarı Kayserispor’a top oynatmamak için elinden geleni yapan bir hakem vardı sahada. Yanı başında kendisine edilen küfrü de mi duymamazlıktan gelecekti. (Gerçi Ersun Yanal basın açıklamasında, “Duymamazlıktan gelebirdi” de dedi.)

VAR’ıyla yokuyla ilk golü iptal etmelerinin tek sebebi “büyük camia” aleyhine verilen kartın omuzlarına yüklediği ağırlığın sebebidir. Onlar da haklı, biraz destek biraz itekleyin arkadan yoksa FENER DÜŞECEK…

PAYLAŞ

DİĞER YAZILARI

×
bu kısma açılan video gelece
×