Levent Gezici

Levent Gezici

leventgezici@kayserihaber38.com

Berna başkan için kolay olmayacak

Kayseri tek yürek… Örnekleri var, yaptık yapabiliriz. Süper Lig hiç bu kadar kötü olmamıştı. Ankaragücü havlu attı, Gençler, Konya, Antalya ve ligin 9’uncu sırasındaki Göztepe’ye kadar tüm takımlarda belirsizlik devam ediyor.

Biz bu hengameden sıyrılıp ligde kalacağız. Kayseri vefa, vefa Kayseri’dir. Daha 5. haftada takım deplasmanda 1-1 berabere iken “Hikmet Karaman istifa” diye bağıran ve bağırttıranlar takımın bu hale gelmesinin sorumlusudur.

5. haftada Beşiktaş’ın 5 puanı; Kayserispor’un 3 puanı vardı. Beşiktaş bugün ikinci sırada. ‘Hikmet hoca Kayseri’de olsaydı biz nerede olurduk’ sorusunu sormak lazım. Kayseri takımlarının en zor günlerinde imdadımıza çağırdığımız Hikmet hocaya bu vefasızlığı yapmamalıydık.

Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Yönetime çok iş düşüyor. Futbolcular, takım, borç harç hepsinin yanı sıra taraftarı inandırmak tekrar tribüne çekmek siyaset ve kavgalardan takımı kurtarmak Berna başkan için kolay olmayacak. Başarı, alınan galibiyetler şehri birleştirir. Sonuç alınırsa işler kolay, önemli olan zor günde birlik beraberliği sağlamak. Anakaragücü’nü dipten tekrar Süper Lige çıkaran bu birliktelikti.

Kayserispor geçmişi olan büyük bir camia. Berna annemiz Kayserispor ile tarihe geçti, tarih yazmaya devam edecek. 3 büyük 4 büyük yok, tek büyük Kayserispor.   

PAYLAŞ

DİĞER YAZILARI

×
bu kısma açılan video gelece
×