Levent Gezici

Levent Gezici

leventgezici@kayserihaber38.com

AYAĞINA TOP DEĞMEYEN YANLIŞ TRANSFERLER

Son dakika golü yüzümüzü güldürdü, oynanan oyun umutlandırdı, gol sevinci ne kadar istediğimizin bir göstergesiydi. Deplasmana 3 puan için gittik 90+4’de  istediğimizi aldık. Hakem hataları, bana göre üzerimizde oynanan oyunlar, sıralamadaki yerimizin sebebidir. Onlara da ‘Burası Kayseri burada oyun bozulur!’ dedik.

Buraya kadar tamam…

Yine takımın düşmeyeceğine inancımız tam. Fakat üzerimizdeki basiretsizlik artarak devam ediyor. Geçmiş dönemlere kızan Başkan yanlış transfer yapmakta rekor kırıyor. ‘Ayağına top değmemiş futbolculara para ödedik’ diyen Başkan, kendi transferinde ayağına top değmemiş kaç futbolcuya ne kadar paralar verdi? Manuel Fernandes’i Beşiktaş oynatamadı sayın Başkan… Kayseri’de ne yapacağını bilmek için bir futbol otoritesi ya da alim olmaya gerek yok. Hatırla… İlhan Parlak’ı alırken alternatifini düşündünüz mü? ‘Şimdiye kadar gelen teknik direktörlerin hiçbirini ben getirmedim, hepsinde üzerimde siyasi baskı vardı.’ (torpille geldiler) nasıl dersiniz?

‘Ofsaydı benim bilmeme gerek yok, futbolcular bilsin’ diyorsunuz ya. Öyle olmuyor. Ofsaydı da bileceksiniz futbolu da… Ya da bilen birisini getireceksiniz. Siyasetten, baskıdan etkilenmeyeceksiniz. Kayserispor Kayseri’de yaşayanların sevdasıdır.

PAYLAŞ

DİĞER YAZILARI

×
bu kısma açılan video gelece
×