K

'Zalimlerin karşısında olacağız, haklı davamızdan kesinlikle vazgeçmeyeceğiz'

'Zalimlerin karşısında olacağız, haklı davamızdan kesinlikle vazgeçmeyeceğiz'
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, zalimlerin karşısında dimdik duracaklarını, haklı davalarından da vazgeçmeyeceklerini söyleyerek, “Kayseri’de oturmuş olan ‘Sen’, ‘Ben’, ‘Bizim oğlan’ yapısıyla bu işin olmadığını, olmayacağını, buna birilerinin dur diyeceğini biz yüksek sesle haykırarak ve gerektiği yerde hodri meydan demesini bilerek bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MHP Melikgazi İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Erciyes’te bir kafede düzenlenen toplantıda konuşan MHP Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın, ilçe teşkilatı ve parti olarak yükselişte olduklarının söyledi. Kalın, “Bu kapsamda yine içerisinde bulunduğumuz Cumhur İttifakı dolayısıyla olumlu dönüşler olduğunu görüyoruz. Bu mayanın Kayseri’de sarsılmaz bir şekilde tuttuğunu yerinde müşahede ediyoruz.” dedi.

“Gece gündüz demeden Kayseri’miz için çalışıyoruz”

Toplantıda konuşan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da, “Bizlerde MHP’nin milletvekili olarak elimizden geldiği ölçüde Kayseri’mizi ilgilendiren problemleri TBMM’ye taşımak kaydıyla gece demeden gündüz demeden Kayseri’miz için çalışıyoruz. Sonuçta biz MHP’yi temsil ediyoruz. Temsil makamındaki ve milletin vekalet verdiği insanlarda üzerine düşeni fazlasıyla yapmak zorundadır diye düşünüyorum. Bu millete mahcup olmamak için, partimizi bir adım daha öteye taşımak için elimizden ne geliyorsa çalışmalarımızı gayretle sürdürüyoruz. Allah’a şükürler olsun bununda yansımalarını olumlu şekilde aldığımızı düşünüyorum.

Bizim için esas olan teşkilatlardır. Gerek Kayseri’de il teşkilatımız, gerekse 16 ilçe teşkilatlarımızla birlikte, ülkü ocaklarımız, taş medreseliler, diğer bağlı kurum ve kuruluşlarımızla birlikte koordineli bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Cumhur İttifakı ile birlikte de Kayseri’mizde gerek büyükşehir belediyesi ile gerekse bizim kendi ilçe belediyelerimizle uyumlu bir şekilde çalışmalarımız devam ediyoruz. Bizler liderimizin işaret ettiği noktadayız. Bu zamana kadar hep böyle olduk. Bundan sonrada öyle olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kayseri’de oturmuş olan ‘Sen’, ‘Ben’, ‘Bizim oğlan’ yapısı

Kayseri'de 'sen', 'ben', 'bizim oğlan' anlayışının hakim olduğunu iddia eden Milletvekili Baki Ersoy, parti olarak bunun böyle olmadığını yüksek sesle haykıracaklarını kaydetti. Ersoy, “Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri’de büyüyor. Bu da hepimizin sayesinde oluyor. Daha fazla çalışmak zorundayız ve bana göre başarmak zorundayız. Çünkü Kayseri milliyetçi, ülkücü hareketin kalesidir. Biz bir gün bunu mutlak suretle Kayseri’de 1’inci parti olarak sağlayacağız. Çünkü Kayseri artık Milliyetçi Hareket Partisi’nin neler yapabildiğini, partililerin neler yapabildiğini yavaş yavaş görmeye ve anlamaya başladı diye düşünüyorum.

Biraz daha gayret edeceğiz, biraz daha azimle çalışacağız. Biz zalimlerin karşısında olacağız, haklı davamızdan da kesinlikle vazgeçmeyeceğiz. Sesimizi gerektiği yerde yükseltmesini bileceğiz. Çünkü bu yükselen ses, toplumun beklediği sestir. Ancak bunu biz yaparsak MHP yapar anlayışı ile toplumda da böyle bir beklenti var. Yoksa bizim hiç kimsenin şahsiyeti ile onuru ile karakteri ile bir meselemiz yok. Bir yerde bir yanlış varsa, bu yanlışa yanlış diyeceğiz. Kayseri’de oturmuş olan sen, ben, bizim oğlan yapısıyla bu işin olmadığını, olmayacağını, buna birilerinin dur diyeceğini biz yüksek sesle haykırarak ve gerektiği yerde hodri meydan demesini bilerek bunu gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×