K

Yüzme şampiyonundan doktorlarına vefa ziyareti

Yüzme şampiyonundan doktorlarına vefa ziyareti
Açık Su Yüzme Türkiye Şampiyonası 17 yaş grubunda Türkiye birincisi olan Kayserili sporcu Sudenas Çakmak, tedavisini ve sağlık taramalarını gerçekleştiren Op. Dr. Emre Yurdakul ve Dr. Fzt. Harun Kızılcı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Marmaris’te gerçekleştirilen 7,5 kilometre açık su mücadelesinde rakiplerini geçerek Türkiye birincisi olan ve Avrupa’da yarışmaya hak kazanan Sudenas Çakmak, antrenörü Ertuğrul Çakmak’la birlikte bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

System Hospital doktorlarından Op. Dr. Emre Yurdakul ve Dr. Fzt. Harun Kızılcı tarafından ağırlanan Sudenas Çakmak: “Yaklaşık iki yıldır sağlık sponsorum olarak her zaman yanımda olan Emre Yurdakul ve Harun Kızılcı hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Elde ettiğim her başarının arkasında onlar da var, şampiyonluk sevincimi doktorlarımla birlikte yaşamak istedim, kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Sudenas Çakmak’ın başarılarıyla gurur duyduklarını ifade eden Op. Dr. Emre Yurdakul ise “Genç sporcularımızın yetişmesinde biz doktorlara da önemli bir sorumluluk düşüyor; sporcuların takibi, sağlık taramaları ve tedavileri sporcu sağlığı uzmanları tarafından yapılmalı ve ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil edecek yeteneklerin yetişmesine katkı sağlamalıyız. Sudenas, henüz lise öğrencisi olmasına rağmen oldukça disiplinli ve bilinçli bir şekilde ilerliyor, gelecekte daha büyük başarılara imza atacağına inancımız tam.” şeklinde konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K