K

YRP'nin İncesu adayı Asaf Yüksel mi?

YRP'nin İncesu adayı Asaf Yüksel mi?
Kayseri'de partilerin il ve ilçelerde göstereceği adaylar merak edilirken, muhalefette de yarış hız kazandı. İncesu ilçesinde Yeniden Refah Partisi, eski AK Partili Zekeriya Karayol ve Asaf Yüksel isimleri arasında ince eleyip sık dokuyor. Yapılan anket ve yüz yüze çalışmalarda Asaf Yüksel isminin önde göründüğü sızan bilgiler arasında.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi İYİ Parti, MHP, CHP ve Yeniden Refah Partisinde bazı Belediye Başkan Adayları açıklandı. AK Parti’de ise adayların 15 Ocak’tan sonra kamuoyuna açıklanması bekleniyor. Mahalli idareler seçimlerinde oldukça başarılı bir aday belirleme politikası izleyen Yeniden Refah Partisinde Melikgazi ve İncesu adayı ise merak konusu oldu.

YRP'de Melikgazi İlçesinde aday bulma çalışmaları devam ederken, İncesu ilçesinde ise iki isim ön plana çıktı. 15 yıl AK Parti’den Belediye Başkanlığı yapan Zekeriya Karayol ve Asaf Yüksel ismi arasında parti ince eleyip sık dokuyor. Yapılan anket ve yüz yüze çalışmalarda Asaf Yüksel isminin önde göründüğü sızan bilgiler arasında.

Genel Başkan Fatih Erbakan’ın karar vereceği Melikgazi ve İncesu’da adayın 15 Ocak tarihine kadar açıklanması bekleniyor. İncesu’da şu ana kadar Duran Uzun, Asaf Yüksel ve Zekeriya Karayol belediye başkan aday adaylığı için başvuru yaptı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K