K

YRP'den 'Atatürk heykeli' hassasiyeti

YRP'den 'Atatürk heykeli' hassasiyeti
Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanı Önder Narin, Kayseri'nin iktidar partisinden yeterince yatırım alamadığını ve kentin hak ettiği konumda olmadığını iddia etti. Narin, kent meydanında bulunan Atatürk heykelinin de yeterince ışıklandırılmadığını belirterek "Ülkemizin kurtarıcısı Atatürk'ün heykeline hepimiz aydınlık bir şekilde görmeyi arzu ederiz" dedi.

Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanlığı Ekim ayı divan toplantısı yapıldı. İl binasında gerçekleştirilen toplantıda İl Başkanı Önder Narin ve parti yöneticileri hazır bulundu.

Kayseri'nin sorunları ve yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi veren İl Başkanı Narin, "Kayseri, hak ettiği konumda değil. Kayseri bir mezra olma yolunda gidiyor. Bizim de bu hususta Kayseri ile ilgili projelerimiz, dertlerimiz var. Kayserili vatandaşların yaşam seviyesini yükseltmek ve ekonomik buhrandan çıkarmak hususunda projelerimizle ortaya çıktık" diye konuştu.                                                                            

Narin, YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın geçen ay Kayseri'ye yaptığı ziyarete değinerek "Fatih Erbakan Kayseri'ye geldiğinde vatandaşlar vizyoner bir lider olduğunu gördü. Doğruları söylemekten korkmayan bir lider. Erbakan hocamız gibi oğlu da dimdik ayakta durarak açıklamalarına devam ediyor. Bizler de Kayseri'de genel başkanımızın bir temsilcisi olarak dilimiz döndüğünce, gücümüz yettiğince vatandaşımızın yanında oluyoruz ve olacağız" ifadelerini kullandı.

"ATATÜRK'ÜN HEYKELİNİ AYDINLATALIM"

Narin, konuşmasında Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Heykeli ile ilgili parantez açıp "Cumhuriyet Meydanı'nda çok güzel ışıklandırmalar var, ancak Meydan'da yürürken bir şey dikkatimizi çekti: Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün heykelini Kayseri'mize yakışır şekilde aydınlatalım. Sönük ışıkları var. Ülkemizin kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün heykeline hepimiz aydınlık bir şekilde görmeyi arzu ederiz" diye konuşarak, Atatürk Heykeli'nde yaşanılan aydınlatma sorununun giderilmesi çağrısında bulundu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K