YRP Kayseri Büyükşehir adayı kesinleşti

YRP Kayseri Büyükşehir adayı kesinleşti
KAYSERİHABER38.COM | Yeniden Refah Partisi'ni Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı kesinleşti. YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, tanınmış göz doktoru Prof. Dr. Abdullah Özkırış’ın ismini 2024 Yerel Seçimleri’nde Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak duyurdu.

2024 Yerel Seçimleri öncesi siyaset hareketli. Partilerin aday belirleme çalışmaları sürerken, bazı partiler ise adaylarını şimdiden duyurdu. 

Yeniden Refah Partisi de, Kayseri ve bazı ilçelerdeki adaylarını duyurdu. YRP Genel Başkan Fatih Erbakan'ın da katıldığı aday tanıtım toplantısında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Prof. Dr. Abdullah Özkırış'ın ismi açıklandı. 

Tanınmış göz doktorlarından Abdullah Özkırış, 31 Mart Yerel Seçimlerde, AK Parti Adayı mevcut başkan Memduh Büyükkılıç, İYİ Parti Adayı Kazım Yücel ve diğer partilerin açıklayacağı adaylar ile yarışacak. 

ABDULLAH ÖZKIRIŞ KİMDİR?

Prof. Dr. Abdullah Özkırış 1972 yılında İstanbul'da doğdu. 1990-1996 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 1996-2000 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlık eğitimi aldı. 2006 yılında doçent, 2011 yılında profesör ünvanına sahip oldu. Özkırış, bir süre Kayseri'de özel bir hastanede görev yaptıktan sonra kendi özel hastanesini kurdu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×