K

YRP Akkışla Adayı Cihangir Şahin, yapacaklarını anlatarak oy istedi

YRP Akkışla Adayı Cihangir Şahin, yapacaklarını anlatarak oy istedi
KAYSERİHABER38.COM | Yeniden Refah Partisi Akkışla Belediye Başkan Adayı Cihangir Şahin, projelerini anlatarak seçmenden oy istedi. Akkışla’nın hak ettiği konumda olmadığını vurgulayan Şahin, kaynakların doğru yere harcanması ve israfın önlenmesiyle Akkışla’yı yaşanır bir ilçe haline getireceklerinin sözünü verdi.

31 Mart Yerel Seçim takvimi işlerken adaylar da seçim çalışmalarını sürdürüyor.  Seçmen için ayakları yere basan vaatler önemli. YRP Akkışla Başkan Adayı Cihangir Şahin de, seçmenin niçin kendilerine oy vermesi gerektiğini projelerini açıklayarak karşılık verdi. Proje tanıtımı yapan Şahin, işsizlik ve göç sorununa dikkat çekti.

YRP Akkışla Başkan Adayı Şahin, seçilmesi halinde kooperatifler kurarak gençlere ve kadınlara destek olacaklarını, ilçede eksik olan alt ve üst yapıyı düzelteceklerini, küçük organize sanayi sitesi oluşturacaklarını, geri dönüşüm tesisi kuracaklarını, hayvan satış merkezi yapacaklarını ve tarımsal üretime destek vereceklerini söyledi. Ayrıca, ilçenin önemli ürünlerinden gilaburuyu tesis kurarak marka haline getireceklerini, yoğurt üretim ve satış tesisi, meslek yüksekokulu açılması, öğrencilere ücretsiz kurs verilmesi, toplu konut projesi, çiftçiye mazot ve gübre desteği, yaylalara su sondajı, sokak hayvanları için barınak, ihtiyaç sahibi çiftlere düğün desteği çalışması yapacaklarını da vurguladı. Cihangir Şahin, vatandaşların da yönetime katkı sunmaları ve ihtiyaçlarını dile getirmeleri için her hafta “halk günü” toplantısı yapacaklarının da sözünü verdi.

"AKKIŞLA’DA SEÇMEN DEĞİŞİM İSTİYOR"

Uzun süredir Akkışla sokaklarını gezdiklerini anlatan YRP Adayı Şahin, vatandaşın değişim istediğini gözlemlediklerini aktardı. Şahin, “Sahada gördük ki seçmen yönetimi değiştirmek istiyor. Bizi ve Refah belediyeciliğini de alternatif olarak görüyorlar. Seçmenimiz, bugüne kadar yönetimde olanların, ilçenin sorunlarını çözemediğini, işsizlik ve göçü önleyemediğini, alt ve üst yapı problemlerini büyüttüğünü dile getiriyor. Değişim isteyen seçmenden, açıkladığımız projeleri değerlendirerek tercihini yapmasını istiyoruz. Partimize ve şahsıma gösterdikleri ilgiden dolayı da teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×