K

YRP Adayı, projelerini fidan dağıtarak anlatıyor

YRP Adayı, projelerini fidan dağıtarak anlatıyor
KAYSERİHABER38.COM | Yeniden Refah Partisi Akkışla Belediye Başkan Adayı Cihangir Şahin ve meclis üyesi adayları, kazanmaları halinde yapacaklarını fidan dağıtarak anlatıyor. Broşür verdiği her kişiye ekilmek üzere çam fidanı da veren Şahin, başkan seçilmesi halinde göçün önlenmesine ve dolayısıyla istihdamı arttırıcı projelere ağırlık vereceklerini söyledi. Şahin, seçmenin Refah belediyeciliğini istediğini aktardı.

31 Mart Yerel Seçim takvimi işlerken adaylar da seçim çalışmalarını sürdürüyor.  YRP Akkışla Başkan Adayı Cihangir Şahin de, sosyal sorumluluk uygulamasıyla propaganda faaliyeti yürütüyor. Şahin, bugüne kadar ilçe merkezi ile Alevkışla, Kululu ve Akin mahallelerinde 5 bin civarında fidan dağıttı. Seçim çalışmaları sırasında YRP 1. Sıra Meclis Üyesi Adayı İsmail Özbek ve diğer partililer de hazır bulundu.

İlçenin en büyük sorununun işsizliğe bağlı göç olduğunu belirten YRP Akkışla Başkan Adayı Şahin, seçilmesi halinde kooperatifler kurarak gençlere ve kadınlara destek olacaklarını, ilçede eksik olan alt ve üst yapıyı düzelteceklerini, küçük organize sanayi sitesi oluşturacaklarını, geri dönüşüm tesisi kuracaklarını, hayvan satış merkezi yapacaklarını ve tarımsal üretime destek vereceklerini söyledi.             

"SEÇMENİN İLGİSİ SEVİNDİRİCİ"

Uzun zamandır Akkışla için çalıştıklarını belirten Cihangir Şahin, “Sahada gördük ki seçmen değişim istiyor. Anlattığımız 1994 Refah belediyeciliğini istediklerini söylüyorlar. Partimize ve şahsıma ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“ALTERNATİF KADROLAR BİZDE”

YRP Akkışla 1. Sıra Meclis Üyesi Adayı İsmail Özbek de, Akkışla’nın yıllardan beri kötü yönetildiğini ve bu nedenle geri kaldığını savundu. Özbek, alternatif ve çalışkan kadroların kendilerinde olduğunu belirten Özbek, sahadaki değişim talebinin sandığa yansıyacağına inandığını kaydetti.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×