K

Yer Yer Etkisini Artıracak; Kayseri Sağanak Yağış Etkisinde!

Yer Yer Etkisini Artıracak; Kayseri Sağanak Yağış Etkisinde!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumuna dair tahminlerini yayınladı ve tahmin haritasında birçok şehri etkileyecek sağanak yağış dikkat çekti. Kayseri için pazar gününe kadar gökgürültülü sağanak uyarısı geldi.

Meteoroloji hava tahmini değerlendirme raporuna göre yurt genelinde yer yer etkisini artıran sağanak yağış bir süre daha devam edecek. Mevsim normallerinin altında seyreden sıcaklıklar da yavaş yavaş yükselecek. Kayseri'nin de yer aldığı iç bölgelerde sağanak yağışın yeni haftaya kadar devam etmesi tahmin ediliyor.

BÖLGELERE GÖRE HAVA TAHMİNİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Trakya, İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı ve Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Orta Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı ile Giresun çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

KAYSERİ 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü verilerine göre Kayseri bugünden (Çarşamba) geçerli olmak üzere önümüzdeki 5 gün aralıklarla gökgürültülü sağanak yağmurun etkisinde olacak. Sağanak, pazar gününe kadar Kayseri'nin ilçelerinde de görülecek. Hava sıcaklığının ise, önümüzdeki 5 gün içinde en düşük 9, en yüksek 25 derece olması bekleniyor. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K