K

Yazılı açıklamayla başkanlıktan istifa etti

Yazılı açıklamayla başkanlıktan istifa etti
İki senedir Makina Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şube Başkanlığı görevini yürüten Akif Aksoy, yayınladığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu. Aksoy, görevden ayrılma sebebini de açıkladı.

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şube Başkanı Akif Aksoy, istifasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Uzun zamandır yönetim kurulu üyesi ve şube sekreterliği görevlerinde de bulunduğunu belirten Aksoy, "Son iki yıldır şube başkanı olarak görev yaptığım MMO Kayseri Şube Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunuyorum" açıklamasını yaptı.

Yazılı açıklamada Aksoy neden istifa ettiğini de şu şekilde anlattı; "İstifa sebebim, sadece özel işlerime daha fazla vakit ayırmak zaruriyetim ile ilgilidir. Yönetim kurulumuzun ve yeni şube başkanının her zaman yanındayım. Mensubiyetimin , gönül ve eylem birliğinin daima devam edeceğini kamuoyu tarafından bilinmesini isterim."

Açıklamasının son bölümünü teşekküre ayıran MMO Kayseri Şubesi eski başkanı Akif Aksoy, "Görevde bulunduğum süreçte, her türlü desteğini gördüğüm odamız üyelerine, yönetim kurulumuza, kamuoyuna ve siz değerli basın ve yayın mensuplarına teşekkür eder, saygılar sunarım." dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K