K

Yatırımlarla ilgili vekillerden destek istedi

Yatırımlarla ilgili vekillerden destek istedi
İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Kayseri Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu, Murat Cahit Cıngı ve Sayın Bayar Özsoy’u makamlarında ziyaret ederek, ilçede devam eden ve yeni yatırımlarla ilgili destek istedi.

İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya gitti. TBMM’de Kayseri Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu, Murat Cahit Cıngı ve Sayın Bayar Özsoy’u makamında ziyaret eden Başkan İlmek, ilçedeki çalışmalarla ilgili milletvekilleri ile görüştü. Devam eden ya da yeni yapılması beklenen yatırımlar hakkında vekillere bilgi veren İlmek, destek talebinde bulundu.

İncesu’nun gelişen ve büyüyen bir ilçe olduğunun altını çizen Başkan İlmek, “İncesu, Kayseri’nin en çok göç alan bir ilçesi. Gelişen alt yapısı ve İncesu Organize Sanayisi ile bölgede her dönem nüfus artıyor. Bizlerde yerel yöneticiler olarak vatandaşlarımızın taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken yerel ve genelde belediyemizin ve devletimizin desteğini görüyoruz. İlçemizde birçok yatırım hizmete açılmaya gün sayıyor.

Kısa zamanda içinde bu yatırımları düzenleyeceğimiz toplu açılış töreni ile halkımızın hizmetine sunacağız. Ankara ziyaretimizde de Milletvekillerimizle ilçemizde yaptığımız yatırımları değerlendirdik. Tarih ve turizm ilçesi İncesu, her alanda gelişmeye devam edecek. Bunu yaptığımız ve yapacağımız projelerle hayata geçireceğiz” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×