K

Yangının ardından aile dramı çıktı

Yangının ardından aile dramı çıktı
Kayseri Erkilet’te meydana gelen ev yangınında, evi yanan ailenin dramı ortaya çıktı. Kendilerini ziyarete gelen Kazım Yücel’e dert yanan evin hanımı, borçlarından dolayı elektriklerinin kesik olduğunu ve yanan evlerini tamir ettirecek imkanlarının olmadığını anlattı.

Geçtiğimiz günlerde Erkilet Mahallesi’nde isminin verilmesini istemeyen bir ailenin evinde yangın çıktı. Alevler, itfaiyenin zamanında müdahalesiyle söndürüldü. Kira olan evin bir bölümü tamamen yandı. Yangının ardından aile dramı ortaya çıktı.

Yardım için birçok yeri arayan aileye, Büyükşehir Belediyesi Meclisi İYİ Parti Grupbaşkanı Kazım Yücel, ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu. Yaşananları anlatan evin hanımı, yangının çıktığı günün sabahında borç nedeniyle elektriklerinin kesildiğini aktardı. Kocasının emekli olduğunu ve zor geçindiklerini belirten 3 çocuk annesi, “Ev sahibi bana (Evi sana nasıl verdiysem öyle isterim, yoksa çık git) dedi.  Yangın sonrası belediye ve kaymakamlıktan hiç gelip soran olmadı. Eşim emekli. Ben fazla bir şey istemiyorum. Evimizin onarılması yeter.” diye konuştu.                                                                                              

Belediye Meclisi İYİ Parti Grupbaşkanı Kazım Yücel de aileye destek sözü verdi. Evin tadilat işlerini üstlenen Yücel, aileye bazı yardımlarda da bulundu.

 

MAĞDUR KADIN YAŞANANLARI ANLATTI ( Tıkla İzle... )

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K