Vali Gökmen Çiçek’e depremzede teşekkürü

Vali Gökmen Çiçek’e depremzede teşekkürü
Kahramanmaraş depremleri sonrası Kayseri’ye taşınan bir depremzede, uzun süre bölgede koordinatör vali olarak görev yapan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Milli Mücadele Müzesi’ne dönüştürülen Kayseri Lisesi’nde düzenlenen programa katıldı. Bu sırada Kayseri Lisesi’ne kayıt yaptıran depremzede bir öğrenci, Vali Çiçek’in yanına gelerek koordinatör valiliği döneminde Kahramanmaraş’ta yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür etti. Kız öğrenci, “İyi ki geldiniz, verin elinizi öpeyim. Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Çok faydanız oldu bize” diye konuştu.

Vali Gökmen Çiçek de öğrenci ile tokalaşarak “Nasılsın, seni burada görmek çok güzel. Nasıl arkadaşlarından memnun musun?” diye sordu. Öğrenci de memnun olduğunu söyledi.

Vali Gökmen Çiçek, 6 Şubat Kahramanmaraş depreminin sabahında koordinatör vali olarak Kahramanmaraş'a görevlendirildi. Kahramanmaraş ve Elbistan'da bir süre görev yapan Çiçek son olarak depremin yıktığı bir diğer il olan Adıyaman'da da koordinatör valilik yaptı. Çiçek, bölgede arama kurtarma faaliyetleri başta olmak üzere enkazların kaldırılması ve yardımların dağıtılmasında önemli görevleri yerine getirdi. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×