K

Teşekkür için gittiler, yeni müjdelerle döndüler

Teşekkür için gittiler, yeni müjdelerle döndüler
Mülkiyeti Melikgazi Belediyesi'nde olan Hunat Çarşı'nda esnaflar, kira desteği için Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu'na gitti Esnaflar, yeni müjdelerle döndüler.

Hunat Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gümüşgöz ve yönetim kurulu üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette pandemi süreci ve çarşıya yapılacak yeni hizmetler konuşuldu. 

Esnaflar ile her zaman dayanışma içinde olacaklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu, “Fatih Bey’e ve ekibine teşekkür ederim. Hunat Çarşısı 30 esnafın yer aldığı büyük çarşılardan. Biz de Melikgazi belediyesi olarak elimizden geldiğince pandemi döneminde destek olduk. Kapalı olan esnafımızdan kira almadık, açık olan esnafımıza ise kira ertelemesi yaptık. Esnafın yaşaması lazım ki çarklar dönsün. Esnafımızın önünü açacak her türlü çalışmayı yapmamız lazım." dedi.

Hunat Çarşısı'na yeni hizmetler

Belediye Başkanı Palancıoğlu, Hunat Çarşısı’naa ev sahibi olarak çeşitli hizmetleri yapacaklarını da söyledi. Çarşının dış cephesini yenileyeceklerini belirten Palancıoğlu, "Dedeman Okulu’nu da başka bir okula taşıyıp orayı park ve Selçuklu Anıtı’nın olduğu bir meydan yapacağız. Alt kısmını da aşırı trafik yoğunluğundan dolayı kapalı otopark yapacağız. Alanın trafik sorununu çözeceğiz. Şehir merkezinde her noktaya dokunarak esnafın yüzünü güldürecek çalışmalara imza atacağız. İnşallah pandemi biter de esnafımız da biz de rahat nefes alırız.” dedi.

Başkan'a 'kira' teşekkürü

Hunat Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gümüşgöz, de esnaflar olarak zor ve sıkıntılı bir dönem geçirdiklerini belirterek "340 üye ve esnafın bu döneminde bize el uzatarak bizlere kira konusunda destek oldunuz. Bu zorlu süreci anlatmamız adına bizlere hep yardımcı oldunuz. Bu destekleriniz için hem çarşım adına hem esnaflar adına Melikgazi Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun. Bize olan desteğinizin devam edeceğini düşünüyoruz.” dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K