Talas Belediyesi okullara dokunmaya devam ediyor

Talas Belediyesi okullara dokunmaya devam ediyor
Talas Belediyesi ekipleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak okullarda genel temizlik ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Talas Belediyesi’nin eğitim öğretime sağladığı destek hız kesmeden devam ediyor. Belediye, 2 süpürge aracı, 2 arazöz ve 1 basınçlı yıkama aracı ile 12 kişilik personeli, okulların temizliği için görevlendirdi.

Toplam 5 araç ve personel, ilçe milli eğitim müdürlüğü ile koordineli şekilde ilçe genelindeki okulların içinde ve bahçelerinde detaylı temizlik ve hijyen işlemleri yapıyor. Program kapsamında okullarda çöp kovalarının yenilenmesinden okul bahçelerine yeni bank yerleştirmesine, lavabo ve sınıfların temizliğinden bahçelerdeki yabani otların biçilmesine kadar birçok çalışma detaylı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, diğer belediye hizmetlerinin yanı sıra okulların da temizliği için çalışma yaptıklarını vurguladı. Yalçın, geleceğin mimarı öğrencilerin temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim almalarının önemli olduğunu sözlerine ekledi. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×