K

SON DAKİKA... Kayserispor'un yeni hocası belli oldu

SON DAKİKA... Kayserispor'un yeni hocası belli oldu
16 haftada 2 teknik direktör değişikliğine giden Hes Kablo Kayserispor'da üçüncü hocayla anlaşma sağlandı. Rumen teknik adam Dan Petrescu Kayserispor'un yeni hocası oldu.

Süper Lig’de 16. haftayı 21. sırada geçen Hes Kablo Kayserispor Rumen Teknik Direktör Dan Petrescu ile anlaşmaya vardı.

Sezona Teknik Direktör Bayram Bektaş ile başlayan ve 6 hafta sonra yolları ayırıp Samet Aybaba ile anlaşan Hes Kablo Kayserispor, üçüncü teknik direktörünü Romanya’da buldu. Hes Kablo Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, sabah saatlerinde Teknik Direktör Aybaba’nın görevine son verirken, öğleden sonra 53 yaşındaki Rumen hoca ile anlaştı. 

Çarşamba günü Kayseri'de olacak

Çarşamba günü Kayseri’ye gelecek olan Petrescu, perşembe günü takımın başında olacak. Denizlispor maçına alt yapı hocası ile çıkacak olan sarı-kırmızılılar, Yeni Malatyaspor ile sahasında oynayacağı maça Rumen Teknik Direktör Dan Petrescu nezaretinde çıkacak.

Dan Petrescu kimdir?

Dan Petrescu 22 Aralık 1967'de doğdu. Forvet pozisyonunda görev yapmış Rumen futbolcu ve teknik direktör. Profesyonel kariyerine 1985 yılında Steaua București kulübünde başladı. Daha sonra sırasıyla Olt Scornicești, Foggia, Genoa, Sheffield Wednesday, Chelsea, Bradford City, Southampton, Naţional București kulüplerinde oynadı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K