K

SON DAKİKA... Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı

SON DAKİKA... Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı
Süper Lig'de kalma mücadelesi veren Kayserispor'da dördüncü teknik direktör değişikliği. 6 hafta önce takımın başına gelen Hamza Hamzaoğlu ile de yollar ayrıldı.

Süper Lig'de son 8 maçında galibiyet alamayan Kayserispor, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile yolları ayırdı. Dan Petrescu'nun yerine göreve getirilen Teknik Direktör Hamzaoğlu, bugünkü antrenman sonrasında sarı-kırmızılı takımdan ayrıldı.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ile görüşen ve ayrılık noktasında karşılıklı mutabık olan Hamzaoğlu, sarı-kırmızılı takımdaki görevini noktaladı. 

KAYSERİSPOR KULÜBÜNDEN AÇIKLAMA

Hamza Hamzaoğlu'nun takımdan ayrılmasıyla ilgili Kayserispor Kulübü'nden yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada; "Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz." ifadelerine yer verildi. 

HAMZA HAMZAOĞLU'NUN KAYSERİSPOR KARNESİ

32. haftada oynanan Göztepe maçı öncesi Kayserispor'a gelen Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile sarı kırmızılılar hiç galibiyet alamadı. Hamzaoğlu yönetimindeki Kayserispor ligde 6 maça çıktı. Bu maçlarda sarı-kırmızılı ekip 2 mağlubiyet 4 beraberlik aldı. Kayserispor bu maçlarda 5 gol atarken, kalesinde ise 8 gol gördü.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K