K

SMA hastası Hasan Çınar'ın kampanyası tamam, sıra Melih Eymen’de

SMA hastası Hasan Çınar'ın kampanyası tamam, sıra Melih Eymen’de
Kayseri’de yaşayan Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip 2 hastası Hasan Çınar Süyüm’ün yurtdışında Zolgensma gen tedavisi olması için gerekli para toplandı. Süyüm ve ailesi Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kayseri’de Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 2 hastası olan Hasan Çınar’ın yurtdışında Zolgensma gen tedavisi olması için ailesi Valilik izniyle kampanya başlattı. 28 ay süren kampanyada toplanması gereken 1 milyon 850 bin dolar toplandı. Mutlu sona ulaşılan kampanyada Hasan Çınar’ın yurtdışına gitmesi ve güzel haberlerle dönmesi bekleniyor.

SIRA MELİH EYMEN’DE

Kayseri’de bir diğer Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 2 hastası olan Melih Eymen’in ise yurtdışında Zolgensma gen tedavisi olması için gerekli paranın yüzde 62’sini toplayabildi. Melih Eymen de tedavi olmak için destek bekliyor.                                                                                                                  

HASAN ÇINAR ve AİLESİ VALİ ÇİÇEK'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Hasan Çınar ve ailesi tedavi öncesi Vali Gökmen Çiçek’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyaret anlarından görüntüler paylaşan ve mutluluğunu dile getiren Vali Çiçek sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Hasan Çınar Vali amcasını ziyarete gelmiş.. Hasan Çınar’ı ve ailesini misafir etmekten mutluluklarını paylaşmaktan çok mutlu oldum. Rabbim seni her şeyden korusun bahtın açık olsun güzel yavrum.”

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K