K

"Sizlere layık olmak için çırpınıyoruz" diyen Büyükkılıç, suya yüzde 30 daha indirimi açıkladı

KAYSERİHABER38.COM | Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Biz insanlarımızı seviyoruz, sizlere layık olmak için çırpınıyoruz" diyerek su faturalarına yüzde 30 daha indirim yapılacağını açıkladı. Daha önce yapılan yüzde 20 indirimle birlikte su faturaları yüzde 50 düşmüş olacak.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Talas Belediyesi tarafından düzenlenen Su Medeniyetleri Galerisi açılış töreninde su faturalarıyla ilgili yapılacak yeni düzenleme hakkında açıklamalarda bulundu.

Şubat Ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda alınan karar sonucunda su faturalarına yüzde 20 indirim yapılmıştı, bunun üzerine su faturalarında yüzde 30 daha indirime gidileceğini ifade eden Büyükkılıç, “Daha öncesinde yapmış olduğumuz yüzde 20 indirimle birlikte toplamda yüzde 50 indirim oldu. Daha da önce yılbaşındaki meclisimizde TEFE-TÜFE oranını sabitledik. Oradan fedakârlık yaptık.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi sağ olsun, biz insanlarımızı seviyoruz, sizlere layık olmak için çırpınıyoruz. Belediye sizin belediyeniz, fedakârlığı yapma, gayret etme, enflasyonla mücadele etme zamanıdır. Üzerimize ne düşüyorsa yapacağız. Tam yüzde 50 indirim yapmış olduk” dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×