Seçimin kazanılması halinde Çetin Arık'ın alacağı görev açıklandı

Seçimin kazanılması halinde Çetin Arık'ın alacağı görev açıklandı
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık'ın neden Kayseri listelerinde yer almadığını mitin için Kayseri'ye gelen Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu açıkladı.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekili seçimlerinde aday listesinde yer almayan CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın, seçimi kazanmaları halinde yürütme organında bakan yardımcısı olacağını açıkladı.

Seçim propagandası kapsamında bugün Kayseri’de miting yapan Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçmene hitap etti. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da mitingde kısa birer konuşma yaptı.

Mitingde Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Çetin Arık’ın listelerde neden yer almadığını açıkladı. Konuşmasının sonlarında Kılıçdaroğlu, “Çetin Arık’ı unuttuğumuzu sakın düşünmeyin. İnşallah yürütme organında bakan yardımcısı olarak görev alacak” açıklaması yaptı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×