K

Sarız - Kahramanmaraş bağlantı yolu tamam

Sarız - Kahramanmaraş bağlantı yolu tamam
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tüm ilçelere yönelik çalışmalarını sürdürülüyor. Bu kapsamda, Sarız’ı Kahramanmaraş il yoluna bağlayan 4,5 kilometrelik yolda ikinci kat asfalt çalışması yapıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın Sarız ziyareti sırasında söz verdiği Sarız - Kahramanmaraş bağlantı yolununun yenilenmesi çalışması tamamlandı. Büyükkılıç'ın talimatıyla başlayan çalışmalar kapsamında 4,5 kilometre uzunluğundaki yola ikinci kat asfalt serilerek hizmete açıldı. 

16 ilçenin tamamını kucaklayan hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini vurgulayan Büyükkılıç, "Uyum kültürü kapsamında 16 ilçeye yönelik dayanışma içerisinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yine her fırsatta ilçeleri ziyaret ederek, sorunları yerinde görüp ilçe belediye başkanlarının taleplerini dinliyoruz. Sarız - Kahramanmaraş bağlantı yolu da böyle bir ziyarette gündeme gelmişti." dedi. 

Başlatılan çalışmaların sona erdiğini belirten Büyükkılıç, "Sarız’ı Kahramanmaraş il yoluna Darıdere çıkışından bağlayan 4,5 kilometre uzunluğundaki yolda, altyapı düzenlemesi yapıldı. Ardından önce 1. kat asfalt çalışması yapıldı. Yolun daha konforlu ve uzun ömürlü olabilmesi için 2. kat asfalt çalışması da yaptık. Yol çizgileri ile yatay ve düşey işaretlemeleri yapılan yol konforlu ve güvenli bir şekilde hizmet vermeye başladı." diye konuştu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K