K

Saray Çiftliği’nden yeni şube

Saray Çiftliği’nden yeni şube
Saray Çiftliği Çoban Yıldızı Şarküteri, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın katılımıyla Sahabiye Mahallesi'nde yapılan törenle hizmet vermeye başladı.

Saray Çiftliği'nin Kayseri'deki 6. şubesi olarak hizmet vermeye başlayan Saray Çiftliği Çoban Yıldızı Şarküteri ''Tohumdan sofraya doğal lezzetler'' sloganı ile dünya standartlarına uygun et ve süt ürünlerinin yanı sıra Anadolu’nun doğal, yöresel lezzetlerini de satışa sundu. Kasap, manav ve şarküteri konseptine sahip mağaza, güvenilir gıda manasında tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde hizmet vermeye başladı.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın açılışta yaptığı konuşmada pandemi döneminde Kayseri’de açılan her işletmenin önemli olduğunu ve bu müessesenin de Kayseri’ye değer katacağını düşündüğünü söyledi.                       

Mağazada satışa sunulan ürünler hakkında bilgi veren mağaza müdürü Mehmet Çökelik de şarküteride günlük et ve et ürünleri, tavuk ve tavuk ürünleri, süt ve süt ürünleri, yumurta, keçi, manda ve inek yoğurdu, turşu çeşitleri organik pekmez, pastırma, sucuk, kavurma, kuruyemiş, taze meyve ve sebze çeşitleri ile Kayseri'ye yeni bir konsept getirdiklerini belirtti. Çökelik aynı zamanda müşterilerin isteği doğrultusunda Kayseri mutfağı yemeklerinin de özel olarak hazırlanıp müşterilere sunulduğunu ifade etti. (Adv)

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K