K

Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi'nde ikinci adım

Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi'nde ikinci adım
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin önemli projelerinden Sahabiye Kentsel Dönüş Projesi'nde ikinci adım. Birinci etap ikinci kısım inşaatlar için de iki firmanın kurduğu ortaklıkla anlaşma sağlandı, imzalar atıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi’nin hızla devam ettiğini söyledi. Birinci etap birinci kısım inşaatların 2020 yılının 9’uncu ayında teslim edileceğini ifade eden Büyükkılıç, “Birinci etap birinci kısmı üstlenen Kayseri’mizin iftiharı firmaya teşekkür ediyoruz. Kayseri’mizin firmalarını sahiplenir yerli ve milli olma yönünde gayret gösteren bir anlayışa sahip olduğumuza da herkese ifade ederiz." dedi.

Birinci etabın ikinci kısmının anlaşmasını da yaptıklarının belirten Büyükkılıç, "İki firma burası için ortaklık kurdu. Teşekkür ediyoruz ve hayırlı olsun diyorum. Birbirlerine sahip çıkıp ortaklıklarını sürdürdükleri sürece Cenabı Allah onların en büyük ortakları olacaktır” diye konuştu.     

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın açıklamalarının ardından kat karşılığı yapılacak olan birinci etap ikinci kısımdaki 218 konut ve 18 dükkan için ilgili firma yetkilileriyle imzalar atıldı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K