K

Sabahiye'de 126 konut ve 9 iş yerinin teslim tarihi belli oldu

Sabahiye'de 126 konut ve 9 iş yerinin teslim tarihi belli oldu
Kayseri'nin prestij projelerinden Sahabiye Kentsel Dönüşüm kapsamında yapımı büyük ölçüde tamamlanan 126 konut ve 9 iş yerinin hak sahiplerine devredileceği tarih açıklandı. Konut ve işyerlerinin önümüzdeki ay teslim edileceği duyuruldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi’ni yerinde inceledi. Hak sahiplerine teslim edilmeye hazır daireleri gezen Büyükkılıç, teslim tarihleriyle ilgili de açıklama yaptı. 

Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesinin hızla devam ettiğini ve sıkıntı olmadığını belirten Büyükkılıç, “Sonuç itibariyle vatandaşlarımızı mağdur etmeden, onları hiçbir zaman sıkıntıya sokmadan dairelerini teslim etme yönünde çabamızı sürdürüyoruz. Şuanda 126 dairemizi daha teslim etmek üzere çalışma tamamlanmış durumda, şimdiden hak sahiplerine hayırlı uğurlu olsun diyor, yüklenici firmamıza teşekkür ediyoruz. Malzemeler itibariyle, yapılış itibariyle her şey dört dörtlük, şehrin merkezinde, prestijli bir projede çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.                                                         

“EYLÜL AYI İTİBARİYLE TESLİM EDECEĞİZ”

Eylül ayı itibariyle konut ve iş yerlerinin teslim edileceği müjdesi veren Büyükkılıç, “126 konut, 9 iş yerimizi Eylül ayı itibariyle teslim edeceğiz, şimdiden hayırlı, uğurlu olsun, ağız tadıyla otursunlar” ifadelerini kullandı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×