K

Rozetini Cumhurbaşkanı taktı, paylaşımına yorum yağdı

Rozetini Cumhurbaşkanı taktı, paylaşımına yorum yağdı
İYİ Parti'nin adayı olarak girdiği yerel seçimlerde İncesu Belediye Başkanlığını kazanan ancak partisinden istifa ederek AK Parti'ye katılan Mustafa İlmek'e parti rozetini Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan taktı. İlmek'in 16 fotoğrafla sosyal medya hesabından duyurduğu rozet törenine yüzlerce takipçisi yorum yazdı.

Millet ittifakının dayı olarak İYİ Parti'den İncesu Belediye Başkanı seçilen Mustafa İlmek'in, iktidar partisi AK Parti'ye katılması tepkilere neden olmuştu. Özellikle İYİ Partili seçmen ve siyasetçiler, bu durumun siyasi ahlaka yakışmadığı yorumlarını yapmıştı.

Mustafa İlmek'e ilk parti rozeti 29 Aralık 2019 tarihinde Kayseri'de düzenlenen törenle AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki tarafından takıldı. İkinci defa AK Parti rozeti bugün Ankara'da takdim edildi. 

Meclis'te gerçekleştirilen AK Parti Grup toplantısında, partiye geçen belediye başkanlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan rozet takıldı. İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek de yakasına AK Parti rozeti takanlardandı. İlmek, burada bir de konuşma yaptı. 

16 fotoğrafla kendisi de duyurdu

Mustafa İlmek daha sonra rozet takma töreninden fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Törende çekilen 16 fotoğrafı paylaşan İlmek "Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen Ak Parti Grup toplantımızda Sayın Cumhurbaşkanım T.B.M.M. Grup salonunda AK Partimizin rozetini taktı.‬ Rab'bim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah." mesajını yazdı. İlmek'in paylaşımına yüzlerce takipçisi olumlu yorum yazdı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×