K

Özhaseki ve eşi hastaneye kaldırıldı

Özhaseki ve eşi hastaneye kaldırıldı
Koronavirüse yakalanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ile eşi Neşe Özhaseki'nin tedavisine hastane ortaında devam edilecek. Özhaseki ailesinin tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

19 Kasım'da koronavirüs testi pozitif çıkan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ile eşi Neşe Özhaseki, o tarihten itibaren evinde izolasyondaydı. Özhaseki ailesinin tedavilerinin tedbir amaçlı hastanede devam edeceği öğrenildi.

Mehmet Özhaseki sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Eşim ile birlikte genel durumumuz iyi olmakla beraber bu güne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesi ile tedbir amaçlı hastane ortamına nakledilmiştir. Hamdolsun ki endişelenecek bir durumumuz yok. Rabbimizin bize ve tüm hastalarımıza tez vakitte şifa buyurmasını diliyorum" açıklamalarında bulundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü de hastaneye kaldırıldı

Murat Eskici’nin İzmir’e tayin olmasının ardından Kayseri Gençlik ve Spor İl müdürlüğü görevine atanan Ali İhsan Kabakcı’nın koronavirüs testi nefatif çıkmasına rağmen semptomlar göstermesi üzerine tomografisi çekildi. Kabakçı'nın çekim sonrasında ciğerlerinde virüs belirtilerinin saptandığı öğrenildi. Yapılan ilk tetkiklerin ardından Ali İhsan Kabakcı, Kayseri Şehir Hastanesi pandemi servisinde tedavi altına alındı. İlaç tedavisi devam eden ve durumu iyi olan Kabakcı’nın yarın taburcu olarak evinde karantinaya gireceği açıklandı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K