K

Onlar da koronavirüse yakalandı

Onlar da koronavirüse yakalandı
Çin'den tüm dünyaya yayılan koronavirüs, yeni kurbanlarını seçmeye devam ediyor. İş dünyasından spor camiasına kentte testi pozitif çıkanların sayısı her geçen gün artıyor.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Tahir Nursaçan'ın virüs testi pozitif çıktı. Koronavirüs'e yakalandığını Nursaçan kendisi duyurdu.

OSB Başkanı Nursaçan şu açıklamayı yaptı: "Değerli Kardeşlerim; kovid-19 testim pozitif çıktı. Tedavi sürecim devam ediyor. Çok şükür sağlık durumum gayet iyi. Son bir hafta içerisinde benimle temas halinde olanların test yaptırması, sağlıkları bakımından faydalı olacaktır. Sağlığımıza ve tedbirlere her zamankinden daha fazla dikkat edelim. Dualarınızı bekliyorum. İnşallah en kısa zamanda sağlığıma kavuşacağım. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına mümkün olduğu kadar riayet edelim" dedi.

Kayserispor'da da korona vakaları görüldü

Virüs, spor camiasında da kurbanlarını avlamayı sürdürüyor. Hes Kablo Kayserispor'da atletik performans antrenörü Hikmet Yunus Kaya ile forvet futbolcusu Wilfried Kanga'nın koronavirüs testleri pozitif çıktı. Sarı Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada "Kulübümüzde yapılan Koronavirus (Covid-19) taramasında bir futbolcumuz ve bir antrenörümüzde sonuç pozitif çıkmıştır. TFF ve Sağlık Bakanlığı’nın ilgili izolasyon protokolü titizlikle uygulanmakta ve tedavi süreçleri devam etmektedir." denildi.

Galatasaray maçında yok

Karantinada bulunan siyahi futbolcu Wilfried Kanga, önümüzdeki hafta Galatasaray ile deplasmanda oynanacak olan Süper Lig müsabakasında takımındaki yerini alamayacak. Hes Kablo Kayserispor'da daha önce Miguel Lopes, Oğuzhan Çapar, Cristian Sapunaru ve Joseph Attamah da koronavirüse yakalanmıştı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K