K

Öğretmenlere tatlı sürpriz

Öğretmenlere tatlı sürpriz
Baklavacı Şemsettin’den öğretmenlere tatlı sürprizi… 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüğü, 3 okul ve 3 eğitim sendikasında öğretmenlere tatlı ikramında bulunuldu.

Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Başöğretmenlik’ ünvanının verildiği tarih olan 24 Kasım, ülkemizde Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. Bu özel gün, bu sene Pazar gününe denk geldi ve Kayseri’de çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken Baklavacı Şemsettin Kayseri Şubesi de, haftanın ilk gününde öğretmenlere özel bir gün yaşattı. Milli Eğitim Müdürlüğü ile 3 okula ve 3 meslek örgütü sendikaya giden yetkililer, öğretmenlere tatlı sürprizinde bulundu. Hatırlanmış olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren öğretmenler, Baklavacı Şemsettin yetkililerine teşekkür etti.

Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu ifade eden Baklavacı Şemsettin Sahibi Güner Ürek, onlar için ne yapsalar haklarının ödenmeyeceğini söyledi. Ürek, “Amacımız, ulaşabildiğimiz öğretmenlerimizin özelinde bütün öğretmenlerimizi onurlandırmaktı. Bu vesileyle bütün öğretmenlerimizin bu özel günlerini tebrik ediyoruz” dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K