"Neyleyim" klibi yayında

KAYSERİHABER38.COM | Kayseri’nin sevilen sanatçılarından İsmail Özbek, duygusal derinliği ve etkileyici müziği ile dikkat çeken yeni şiir klibi "Neyleyim"i hayranlarıyla buluşturdu. Sözleri Bünyamin Fındıkçı'ya ait şiir, İsmail Özbek'in kişisel youtube kanalı ve sosyal medya hesaplarında yayında.

Daha önce 4 şiir klibiyle sevenlerinin karşısına çıkan İsmail Özbek, söz, müzik ve düzenlemesi Bünyamin Fındıkçı'ya ait beşinci müzik klibiyle yeniden hayranlarının karşısına çıktı. Özbek, duygusal derinliği ve etkileyici müziği ile dikkat çeken yeni müzik videosu "Neyleyim"de, şiir severlere Allah aşkı ve namaz bilinci aşılıyor.

“Neyleyim” şiiri, usta yönetmen Bünyamin Fındıkçı tarafından bestelendi. Klipte de rol alan Fındıkçı, şirin nakarat kısımlarını seslendirdi.

Şair Sanatçı İsmail Özbek, her zaman kendisini cesaretlendiren şiir severlere teşekkür etti. Beğeni ve olumlu tepkiler aldığını vurgulayan Özbek, "Şiiri çok seviyorum. Seslendirmenin yanı sıra sözleri kendime ait şiirlerim de var. Tasavvufi şiirler daha çok ilgimi çekiyor. Son klip çektiğimiz "Neyleyim" şiiri de derinliği çok olan bir eser. Beğenileceğini umuyorum." diye konuştu.

Herkesi "Neyleyim" şiir klibini YOUTUBE kanalından dinlemeye davet eden İsmail Özbek, altıncı şiir klibinin de hazırlıklarına başladıklarını açıkladı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×