K

Mutlu Ederek, Mutlu Oluyor

Mutlu Ederek, Mutlu Oluyor
Kayseri'de bir öğretmen, zihinsel engelli çocukları tuttukları takımların formalarını hediye ederek ve başka etkinliklerle onları topluma kazandırmaya çalışıyor. "Mutlu Ederek Mutlu Oluyoruz" sloganıyla yola çıkan Muhammed Melih Erkek, özellikle Kayserispor yönetici ve futbolcularının bu çocukları ziyaret etmelerini de istiyor.

Kayseri'de, Sevgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde öğretmenlik yapan 27 yaşındaki Muhammed Melih Erkek, hem Beşiktaş'lı hem de Kayserispor taraftarı olarak futbola gönül vermiş birey olması sebebiyle zihinsel engelli öğrencilerine de bu sevdayı aşılamaya çalışıyor. 

"Mutlu Ederek Mutlu Oluyoruz" sloganıyla sosyal medya üzerinden etkinlikler yapan Erkek, öğrencilere tuttukları takımın formasını hediye ederek onları sevindiriyor. Öğrencilerinin mutluluğunun paha biçilmez bir değer olduğunu vurgulayan Erkek, "Zihinsel englli çocukların topluma kazandırılması amacıyla başlatmış olduğum etkinliklerde hamdolsun çok güzel geri dönüşler aldık. Özellikle Beşiktaş taraftarı ve yönetimine destekleri ve hediyelerinden ötürü teşekkür ediyorum. Çocuklar hem hediye almış oldular hemde taraftarı oldukları kulüpleri daha çok sevmeye başladılar. Girişimlerimiz tüm takımlar için devam etmekte. Diğer takımı destekleyen öğrencilerimiz de var. Lakin çok fazla dönüş alamadık bu konuda." diye konuştu.                                                                                                                                     

"KAYSERİSPOR BU ÇOCUKLARI ZİYARET ETSİN"

Kampanyalarına en çok taraftarların destek olduğunu söyleyen Erkek, Kayserispor ve diğer takımlardan da destek istedi. Futbolcu ve yöneticilerin ziyaretlerinden çok mutlu olacağını belirten Erkek, "Burada kulüp yöneticileri ve futbolculara da büyük iş düşüyor. Bu çocuklar hepimizin çocukları. Hepsinin elinden tutmak bizim üzerimize düşen bir görev. Sesimizi duyurmaya çalışıyoruz bu konularda ama pek etkili olamadık açıkçası. Burdan özellikle bir ricada bulunmak istiyorum. Gerek diğer takımlar gerekse şehrimizin takımı Kayserispor'umuzun yönetim, futbolcu ve taraftarları bizleri ziyaret etsinler. Öğrencilerimiz ile tanışsınlar ve onlara imkanları dahilinde hediyeler getirsinler. Yine imkan olursa maça davetler gibi sürprizler yapabilirler. Bu çocuklarımız için çok kıymetli olur." ifadelerini kullandı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K