K

Milli Takıma Kayserili Antrenör

Milli Takıma Kayserili Antrenör
Kayseri Melikgazi Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo Antrenörü Yavuz Sayan, Avrupa Taekwondo Şampiyonası'nda milli takım antrenörü olarak görev alacak.

Dünya Taekwondo Federasyonu tarafından düzenlenen Gençler Avrupa Şampiyonası Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna'da yapılacak. Melikgazi Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Yavuz Sayan da, Türkiye Taekwodo Milli Takım Antrenörü olarak bu şampiyonada görev alacak.                    

Konuyla ilgili konuşma yapan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Bu derece üst düzey bir organizasyonda milli takım antrenörü olarak görev alacak olan, milli formayı giyerek bizleri de onurlandıran Yavuz Sayan hocamızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bu takımımız ve spor kulübümüz için çok önemli bir başarı. Kendisi bu zamana kadar alt yapıdan çok sporcu yetiştirdi.

Avrupa arenası ay yıldızımızı en yukarıya çıkarmak için çabalayacağına inandığımız ve Yavuz Hocamıza güvenimiz tamdır. Şampiyonada ülkemiz adına ter dökecek olan Milli Takım sporcularımıza ve bütün teknik heyete gönülden başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K