K

Milli Eğitim'de yeni müdür gitti, eski müdür geri döndü

Milli Eğitim'de yeni müdür gitti, eski müdür geri döndü
Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini bir süredir sürdüren Celalettin Ekinci, görevinden alınarak merkeze çekildi. Ekinci'nin yerine daha önce de Kayseri Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Bilal Yılmaz Çandıroğlu getirildi.

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini bir süredir sürdüren Celalettin Ekinci, görevinden alınarak merkeze çekildi. Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine ise daha önce de müdürlük görevini yapan Bilal Yılmaz Çandıroğlu getirildi.

Bilal Yılmaz Çandıroğlu'nun Pazartesi günü göreve başlaması bekleniyor.

Bilal Yılmaz Çandıroğlu kimdir?

1968 yılında Kayseri'de doğan Bilal Yılmaz Çandıroğlu ilk ve orta öğretimini burada gördü. 1996 yılında Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu. Bilal Yılmaz Çandıroğlu, 1996-2010 yılları arasında Türkiye'nin değişik illerinde öğretmen, müdür vekilliği ve okul müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2010-2016 yılları arasında da sırasıyla Osmaniye Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Çandıroğlu, 2016 Yılı Ekim ayında Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği görevine atandı. Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 08 Şubat 2017 tarihinde başlayan ve Aralık 2018'e kadar görevini sürdüren Çandıroğlu 23/05/2019 tarihinde ise Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirildi. Son görevlendirmeyle Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne tekrar atanan Çandıroğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

GÖNDER

    Milli Eğitim'de yeni müdür gitti, eski müdür geri döndü yorumlar

  • Yakup KOZANOGLU
    Kayseri bi nefes alsın. Reise teskkurler.Darisi Nidedekine.INSALLAH
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K