Milli Dayanışma Kampanyasına kim ne kadar bağışladı

Milli Dayanışma Kampanyasına kim ne kadar bağışladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 maaşını bağışlayarak başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na Kayserili siyasiler de maaşlarıyla destek açıklamasında bulundu. Mehmet Özhaseki, Memduh Büyükkılıç, Ahmet Çolakbayrakdar, Mustafa Palancıoğlu, milletvekilleri ve çok sayıda partili de bir bir destek açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın duyurduğu Milli Dayanışma Yardım Kampanyası, siyasiler başta olmak üzere, iş dünyası ve vatandaşlardan büyük destek görüyor. 

İlk destek açıklamasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki yaptı. Özhaseki, sosyal medya hesabından “Milli Dayanışma Kampanyası”na 5 aylık maaşımla destek veriyorum. Milletçe nice badirelere göğüs gerdik. Şimdi de el ele, gönül gönüle vererek Allah’ın izniyle bu zorluğu da başarıyla aşacağız. Çünkü #BizBizeYeteriz" açıklamasını yaptı. 

Kayserili Başkanlardan da maaşlı destek

Koronavirüsün önlenmesi ve etkilerinin azaltılması için başlatılan yardım kampanyasına Kayserili başkanlar da destek oldu. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç 5 aylık maaşını, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar 2 aylık maaşını, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu 3 aylık maaşını ve Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk de 2 aylık maaşını bağışladı.

 

 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K