K

Milletvekili Ataş'tan Bu Paylaşıma Sert Tepki

Milletvekili Ataş'tan Bu Paylaşıma Sert Tepki
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, kayyum tarafından yönetilen mobilya markası İstikbal'in bayi toplantısında yaşanan harcamalarla ilgili şirketin CEO'su Alparslan Baki Ertekin'e tepki gösterdi. CEO Ertekin'in, bayi toplantısından paylaştığı sanatçı Hadise'li paylaşımını ima ederek "Bu gereksiz harcamalara gerek var mı? Bu organizasyonda harcanan parayı kurumda çalışanlara dağıtın! Kayyum olunca böyle oluyor." diye mesaj paylaştı.

FETÖ soruşturması kapsamında el konulan ve şu anda kayyum tarafından yönetilen Erciyes Anadolu Holding'in kuruluşlarından olan İstikbal Mobilya, Antalya'da bayiler toplantısını gerçekleştirdi. 660 yurt içi 130 yurt dışından bayi temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda, şirketin çalışmaları değerlendirildi. Toplantının gala gecesinde ise ünlü sanatçı Hadise sahne aldı.

Toplantıyla ilgili sosyal medyada yayınlanan fotoğraflar İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş'ın tepkisine neden oldu. Ataş, sosyal medya hesabından yapılan harcamalarla ilgili sert bir açıklama yaptı. Sanatçılı yapılan programın gereksiz olduğunu savunan Ataş, "Ekonomik krizde çalışanlar enflasyon altında eziliyor. Bu gereksiz harcamalara gerek var mı? Bu organizasyonda harcanan parayı kurumda çalışanlara dağıtın! Kayyum olunca böyle oluyor. Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştaha sizin doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin" paylaşımında bulundu.

Kasım ayında da Erciyes Anadolu Holding, bir diğer firması olan Bellona'nın bayilerini bir araya getirmiş gala gecesinde Ebru Gündeş sahne almıştı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K