K

MHP Kayseri il yönetimi şekillendi

MHP Kayseri il yönetimi şekillendi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı basın açıklaması düzenledi. Yeni İl Başkanı Adnan İncetoprak, belirlenen başkanlık divanını kamuoyuyla paylaştı. İncetoprak'ın İl Başkanlığını yaptığı teşkilatta ikinci Başkanları Mehmet Gülsoy ve Seyit Demirezen oldu.

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve yönetiminin genel merkez tarafından görevden alınmasının ardından partinin Kayseri yönetimine Adnan İncetoprak atanmıştı. Tok ve ekibinin neden görevden alındığıyla ilgili sır perdesi esrarını korurken, yeni yönetim bugün basın toplantısı düzenledi. 

MHP’de geçtiğimiz hafta İncetoprak'ın Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin talimatı ile il başkanlığına getirilmesinin ardından, 90 kişilik yönetim listesinden belirlenen İl Başkanlık Divanı belli oldu. Adnan İncetoprak'ın İl Başkanlığını yaptığı partide İkinci Başkanları Mehmet Gülsoy, Seyit Demirezen; İl Muhasibi Serkan Kural, İl Sekreteri Akan Çelik oldu.

MHP’nin yeni İl Başkanı İncetoprak, konuşmasına başlarken önceki başkan Serkan Tok’a teşekkür etti. İncetoprak, “Burası hizmet makamıdır. Kırgınlık, küslük ve dargınlık kaldırmayacak bir makamdır. İl teşkilatımızın kapısı bu davaya gönül vermiş, bu vatanda taş üstüne taş koymak isteyen herkese açıktır. Küskünlük ve dargınlıkları bir kenara bırakarak bu davaya hizmet etmek isteyen herkes bu çatının altında yer alacaktır. Yeni bir ruhla, yeni bir heyecanla birleştirici, kucaklayıcı yönetim anlayışı ile devraldığımız bu bayrağı zirveye ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Yeni yönetimin basına tanıtıldığı toplantıda, MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy ve yeni yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Partililerin de toplantının yapıldığı salonda olması, koronavirüs tedbirlerini unutturdu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K