K

Mezarlık ziyaretine gelenlere sürpriz

Mezarlık ziyaretine gelenlere sürpriz
Melikgazi Belediyesi farklı bir uygulama yaparak Arefe Günü’nde mezarlık ziyareti yapan vatandaşlara gül suyu ve lokum ikram ederek, maske dağıttı. Ayrıca ilçe genelindeki mezarlık ve mescitlere gül suyu sıkılarak daha steril ve hoş kokulu mekanlar olması sağlandı.

Mezarlık ziyareti yapan vatandaşlara gül suyu ikram edildiğini ve birçok mezarlık ve mescitlerde gül suyu sıkıldığını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Bugün arefe günü. Hemşerilerimizin arefesini tebrik ediyorum. Vatandaşlarımızın arefe günü ve bayram günü mezarlık ziyareti yapıp geçmişlerine bir Fatiha okuması için mezarlıkta gerekli temizlikleri, gerekli bakım onarım hizmetlerini yaptık." dedi. 

Mezarlıkta görevlilerin ziyaretçileri karşıladığını belirten Palancıoğlu, "Gül suyu, lokum ve su ikram ediyorlar. Ayrıca ekiplerimiz mezarlıklara, WC ve mescitlere güzel koku sıkarak hoş kokmasını sağlıyoruz." diye konuştu.                                                                                                                                               

Başkan Palancıoğlu, "İnşallah bu pandeminin bitmesiyle birlikte inşallah daha rahat ortamlarda bayram ziyaretleri ve bayramlaşmalar yapacağız. Cenab-ı Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin. Huzur sağlık içerisinde nice bayramlara erişmeyi nasip etsin." temennisinde de bulundu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K