K

Meteoroloji duyurdu: Kayseri'de kar daha ne kadar sürecek?

Meteoroloji duyurdu: Kayseri'de kar daha ne kadar sürecek?
Meteoroloji tarafından yeni haftanın hava durumu raporu yayınlandı. Son 40 yılın Nisan ayında yağan en fazla kar yağışının beklendiği Kayseri'de kar iki gün daha etkili olacak. Kayseri ve iç bölgelerde hava sıcaklıkları Perşembe gününe kadar mevsim normallerinin altında olacak. Kar ve yağmur aralıklarla görülecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 11 - 17 Nisan 2021 tarihli hava durumu raporuna göre; ülke genelinde azalan hava sıcaklıkları hafta ortasına kadar mevsim normalleri altında seyretmeye devam edecek.

Kayseri'nin de yer aldığı İç Anadolu Bölgesi'nde kar yağışı Pazartesi gününe kadar sürecek. Pazar günü hava soğuk olacak. Kayseri'de sıcaklıkların sıfırın altında 2 ila 1 derece arasında olması bekleniyor. 

PAZARTESİ GÜNÜ DE KAYSERİ KARLI

Pazartesi de soğuk hava etkisini göstermeye devam edecek. Kayseri başta olmak üzere Ankara, Niğde, Aksaray, Nevşehir, Kırşehir, Kırıkkale, Çorum, Yozgat ve Sivas'ta kar yağışı etkili olacak. Kayseri'de yağışlar Salı gününden itibaren kesilecek. Sıcaklıklar ise Çarşamba ve Perşembe gününden sonra yükselişe geçecek. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K