K

Memduh Büyükkılıç'ın ne diyeceği merak ediliyor (Video...)

Memduh Büyükkılıç'ın ne diyeceği merak ediliyor (Video...)
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, İstanbul'da Bilal Erdoğan'ın da olduğu bir toplantıda "Kayseri Kapadokya'nın merkezidir" diyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'a “Memduh Abi canımı sıkma! Eğer bir daha Kapadokya Kayseri’nin merkezi dersen, Erciyes’i elinden alırım!” dediğini ifade etti. Şok etkisi yapan bu sözlere Başkan Büyükkılıç'ın ne diyeceği merak ediliyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde 2020 Yılı Değerlendirme Toplantısındaki üslubu için ‘kabadayı’ yakıştırması yapıldı. Arı’nın kabadayı vari konuşması büyük tepki çekti.

Başkan Arı, İstanbul'da Bilal Erdoğan'ın da olduğu bir toplantıda "Kayseri Kapadokya'nın merkezidir" diyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'a “Memduh Abi canımı sıkma! Eğer bir daha Kapadokya Kayseri’nin merkezi dersen, Erciyes’i elinden alırım!” dediğini ifade etti. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a yönelik bu sözler Kayseri'de şok etkisi yaptı. 

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde 2020 yılını değerlendiren Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Sultanbeyli Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen bir toplantıda “Sultanbeyli Belediye Başkanımız ev sahipliğinde, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımızın da olduğu bir toplantıdayız. Kayseri meselesine gelince, birilerinin toplantı yapması beni ilgilendirmez, birileri atı alana kadar ben Üsküdar’ı geçerim. O toplantıda dedim ki; Memduh Abi canımı sıkma! Eğer bir daha Kapadokya Kayseri’nin merkezi dersen, Erciyes’i elinden alırım dedim. Kayseri Kapadokya’nın merkezi söylemleri oldu. Kapadokya’nın merkezi Nevşehir’dir. 3 milyon 650 bin turisti alan Nevşehir’dir! Bütün tarihi tabiatların güzelliklerin merkezi Nevşehir’dir. Herkes aklını başına toplayacak! Canımı sıkmasınlar Nevşehir’in adını Kapadokya yaptırırım” dedi.

İlk tepki Ersoy'dan; Büyükkılıç'ın diyecekleri merak ediliyor

Nevşehir Belediye Başkanı Arı'nın bu sözlerine Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın ne diyeceği merak edilirken ilk tepki MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'dan geldi. Arı'nın videosunu paylaşan Ersoy, "Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’dan hem Nevşehirli kardeşlerimizi hem Kayserili hemşerilerimizi güldürecek açıklamalar... Başkan Erciyes’te bizim Kapadokya’da, Nevşehir’de bizim Kayseri’de...!" paylaşımını yaptı.

Rasim Arı'nın Söz Konusu Videosu...

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K