K

Melikgazi’de mimar ve mühendisler, projelerini internetten gönderebilecek

Melikgazi’de mimar ve mühendisler, projelerini internetten gönderebilecek
Melikgazi Belediyesi tarafından mimar ve müteahhitlerin belediyeye gelmeden internet üzerinden mimari projelerini teslim edecekleri dijital imar döneminin başladığı duyuruldu.

İmar Müdürlüğünü ziyaret eden Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “600 bin nüfuslu bir ilçeye hizmet ediyoruz. Mimar ve mühendislerimiz mimari projelerini artık internet ortamından sunacaklar. Artık firmalarımız tüm projelerini tek tıkla belediyemize iletebilecekler.

Bütün alt yapımızı arkadaşlarımız pandemi döneminde çalıştı ve tamamladı. Böylece hem zamansal hem de ekonomik bir kazanım elde edilecek. İlklerin Belediyesi Melikgazi'mize de bu yakışırdı. Her proje için belediyemize getirilen ozalit baskılara gerek kalmadan dijital ortamdan yollayacaklar. Artık belediyemize gelmeden ofisten internet ortamından müdürlüğümüze yollayacaklar.

Böylece hem zamandan hem ekonomiden tasarruf edeceğiz. Ayrıca bakanlıkların bunları arşivlemesi de dijital olarak daha kolay olacak. Yakında Türkiye Belediyeler Birliği ile tanıtımını yapacağız. Hayırlı olsun” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K