K

Melikgazi'de 110 dairenin kura çekimi ve anahtar teslimi

Melikgazi'de 110 dairenin kura çekimi ve anahtar teslimi
Melikgazi Kâzım Karabekir Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında tamamlanan 5 blok 272 daireyi kapsayan 110 dairenin kura çekimi ve hak sahiplerine anahtar teslimi yapılacak.

Kentsel Dönüşüm Projeleri kapsamında Kazım Karabekir Mahallesi'nde yapılan konutların hak sahiplerine verilmesi için Kayseri İl Kültür Müdürlüğü salonunda 28 Kasım Cumartesi günü saat 11.00’da kura çekimi ve anahtar teslim töreni düzenlenecek.

110 dairenin sahiplerinin belirlenerek evlerine kavuşacağını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, proje kapsamında dairelerin bulunduğu alanda tüm sosyal donatıları da yapacaklarını söyledi. 

Belediye olarak kentsel dönüşümde önemli projeleri hayata geçirdiklerini vurgulayan Palancıoğlu, "Modern bir şehir anlayışıyla hareket ederek gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşümlerde, Kazım Karabekir’de bulunan 110 anahtarı 110 ailemize teslim etmenin mutluluğunu yaşayacağız. Tüm sosyal donatıları ile güzel bir ortam hazırlayacağız. Melikgazi Belediyemiz kentsel dönüşüm konusunda sadece Kayseri’de değil Türkiye’de de en önemli işlevi yapan belediyelerden bir tanesi. İnşallah Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin” diye konuştu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K