K

Mehmet Özhaseki, koronavirüse yakalandı

Mehmet Özhaseki, koronavirüse yakalandı
Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin koronavirüs testi pozitif çıktı. Dua isteyen Özhaseki, irtibatlı olduğu dostlarını da dikkatli olmaya davet etti.

Çin'den tüm dünyaya yayılan koronavirüs (Covid-19) salgını dur durak bilmiyor. Bulaş her geçen gün artarak devam ediyor. Koronavirüs'e yakalanan son kişi Kayseri'nin önemli bir siyasetçisi oldu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki de koronavirüse yakalandığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Özhaseki, “Bugün yaptırdığım Covid-19 test sonucum pozitif çıkmıştır. Hamdolsun, şu an iyi durumdayım ve tedavim doktorlarımızın tavsiyesi doğrultusunda evde devam etmektedir. Herkesten hayır dualarını eksik etmemesini istirham ediyorum." paylaşımında bulundu. 

Paylaşımında ayrıca son günlerde kendisiyle irtibatlı olan kişileri de uyaran Özhaseki, "Yoğun tempo içinde irtibatlı olduğum dostlarımızın dikkatli olmalarını hususen rica ediyorum. Rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar versin” ifadelerini kullandı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K