Mazbatasını alan muhtar Kılıç, vaatleri için çalışma sözü verdi

Mazbatasını alan muhtar Kılıç, vaatleri için çalışma sözü verdi
KAYSERİHABER38.COM | Seçimlerin ardından Yakut Mahallesi Muhtarlığını kazanan İsmail Kılıç, mazbatasını alarak göreve başladı. Adaylığı sürecinde verdiği vaatleri anımsatan Kılıç, hepsini hayata geçirmek için gece gündüz çalışmaya söz verdi.

31 Mart 2024 Yerel İdareler Seçimleri geride kaldı. Belediye başkanlığı kadar muhtarlık seçimi de çok adaylı ve kıran kırana geçti. Kocasinan ilçesine bağlı Yakut Mahallesi’nde ise ipi önde göğüsleyen İsmail Kılıç oldu. İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Kılıç, göreve başladı.

Yakut Mahallesi’nde 12 adayın yarıştığı demokratik bir süreç geçirdiklerini belirten Kılıç, kendisini seçen mahalle halkına teşekkür etti.

Adaylığı döneminde mahallenin daha fazla belediye yatırımı alması için çalışacağına söz verdiğini anımsatan Kılıç, “Yakut Mahallesi muhtarı olarak verdiğim sözleri yerine getirmek için gece gündüz çalışacağım. Ayrıca gönüllülük esasına dayalı “kan kardeşim” projemizi ve ihtiyaç sahiplerinin devlet desteklerinden eksiksiz faydalanmaları için takip görevimizi hayata geçireceğiz.” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×