K

Mansur Yavaş Kayseri'de Esnaf Ziyaretinde Bulundu

Mansur Yavaş Kayseri'de Esnaf Ziyaretinde Bulundu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından düzenlenen Belediye Başkanları Çalıştayı için Kayseri’de bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş esnaf ziyaretinde bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP Belediye Başkanları Çalıştayı programı kapsamında Kayseri'ye geldi. Yavaş, düzenlenen basın toplantısı sonrası esnaf ziyaretinde bulundu.

Gezi esnasında yoğun ilgi gören Yavaş fotoğraf çektrmek isteyen vatandaşları kırmadı. Gençlerin CHP'li belediye başkanına yoğun ilgisi ise dikkatlerden kaçmadı. Yavaş gazeteciler tarafından sorulan, Kayserili vatandaşların tepkilerinin nasıl olduğu ile ilgili soruya, "Kayseri'deki herkese teşekkür ediyorum. Beni burada çok güzel karşıladılar" dedi.                                                                                                         

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Ankara Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, kullandığı belediyeye ait zırhlı aracının teslim edilmesinden sonra eşinin üzerine vakıf binalarının olduğu iddiası ile ilgili de, "Her şey ortada. Konuşmaya gerek yok. Her şeyin ortada olduğu bir durumda konuşmak vakit kaybı olur" diye cevap verdi. 

Kayseri'de etkili olan yağmur nedeniyle Yavaş, ziyaretlerinin bir bölümünü de otobüs üzerinden sürdürdü, vatnadaşlarla selamlaştı. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K