K

Mame Thiam açıklaması: Anlaşamadık, bize para kazandırmayı tercih etti

Mame Thiam açıklaması: Anlaşamadık, bize para kazandırmayı tercih etti
KAYSERİHABER38.COM | Kayserispor'da Basın Sözcüsü Samet Koç, Mame Thiam’ın transferiyle ilgili konuştu. Kulübün ekonomik programı çerçevesinde teklif yaptıklarını ancak anlaşamadıklarını belirten Koç, "Sezon sonunda bedelsiz olarak gidebilecekken devre arasında giderek kulübümüze para kazandırmayı seçti. Teşekkür ederiz" dedi.

Süper Lig'de, ara transfer dönemi öncesi Kemen’in Başakşehir’e transfer olmasının ardından Mame Thiam da dün Pendikspor’a transfer oldu. İlk olarak 1HA’nın duyurduğu transfer sonrası Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç açıklama yaptı.

Samet Koç açıklamasında, “Büyük Kayserispor Taraftarı, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan golcü oyuncumuz Mame Baba Thiam ile geçtiğimiz aylarda defaatle sözleşme uzatmak için teklifte bulunduk. Ancak Kayserispor’un yeni dönemde belirlediği ekonomik program çerçevesinde oyuncumuz ile anlaşma sağlayamadık. Kendisi sezon sonu bedelsiz gitmek yerine devre arasında bir takıma giderek Kayserispor’a para kazandırmıştır, bu davranışından dolayı kendisine teşekkür ediyorum ve Pendikspor‘da başarılar diliyorum” ifadelerinde bulunuldu.

MAME THİAM'IN KAYSERİSPOR KARNESİ

Kayserispor’un 2021-2022 sezonu öncesi kadrosuna kattığı Mame Thiam ilk sezon 27 maçta forma giymişti. İkinci sezon 30 maç forma giyen Mame Thiam bu sezon da 18 maçta forma giydi. Attığı 12 golle gol krallığı yarışında olan Thiam Pendikspor’a transfer oldu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K