K

Loca seyircili Kayserispor Sivasspor maçına doğru

Loca seyircili Kayserispor Sivasspor maçına doğru
Geride kalan maçlarda 6 puan toplayan Hes Kablo Kayserispor, milli maç arası sonrası bu hafta sonu Sivasspor'u konuk edecek. Uzun bir aradan sonra ilk kez bu maçta localara seyirci alınabilecek.

Süper Ligin 5.haftasında Hes Kablo Kayserispor Demir Grup Sivasspor maçı, 17 Ekim 2020 Cumartesi günü Kayseri Kadir Has Stadyumunda saat 16.00’da oynanacak. 

Hes Kablo Kayserispor-Demir Grup Sivasspor maçında görev yapacak hakemler de açıklandı. Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından yapılan açıklamada bu kritik maçı, FIFA Kokarttı Halil Umut Meler yönetecek. Meler’in yardımcılıklarını ise İsmail Şencan ve Samet Çiçek yapacak. Maçın 4. hakemi olarak da Murat Erdoğan atanırken, VAR ve AVAR hakemleri ise maç günü belli olacak.

Bu önemli maç öncesi Kayserispor 6 puanla ligin 10'ncu sırasında bulunurken, rakibi Demir Grup Sivasspor ise 4 puanla ligin 13'üncü sırasında yer alıyor.

Maça sınırlı sayıda seyirci alınacak

Türkiye Futbol Federasyonu kararı doğrultusunda maçlar pandemi nedeniyle uzun süredir seyircisiz oynanıyordu. Yeni bir kararla localara seyirci alınmasının önü açıldı. İlk kez bu haftaki maçlarda locaların yüzde 50'si kadar taraftar maçı tribünlerden izleyebilecek. 

pandemi nedeniyle maçlara seyirci alınmazken ilk kez bu maçta locaların yüzde 50'lik kısmına taraftar girebilecek. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K